Alytaus ekonomikos forumas

Jau ketvirti metai iš eilės Alytuje organizuojamas Ekonomikos forumas. Šių metų tema - darni miesto plėtra ir miestas be atliekų.
Pranešimus skaitys ir diskusijose dalyvaus: M.Vaščega, Europos Komisija, R.Radavičienė, Lietuvos pramonininkų konfederacija, L.Braškus, Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas, I.Budraitė, Žaliosios politikos institutas, A.Reipas, Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras. Forumo metu taip pat vyks praktinės dirbtuvės „Tvarios inovacijos rytojaus žiedinei ekonomikai“, į kurias kviečiami registruotis verslo, švietimo ir mokslo atstovai.
2019 metų tema - viena karščiausių šiandienos temų Europoje, įtraukusi ne tik visuomenės veikėjus, politikus, verslą bei mokslą, bet ir vis labiau telkianti bendruomenę. Bendruomenės spaudimo skatinami politikai priima griežtesnius aplinkos taršą, gamybą bei vartojimą ribojančius sprendimus, tačiau viskas tuo nesibaigia. Paklausa kuria pasiūlą, taigi verslas pradeda matyti aplinkosaugą kaip dar vieną įrankį konkurencinėje kovoje.
Su kokias iššūkiais susiduria Europa ir miestai, kaip prie žiedinės ekonomikos principų gali ir privalės prisitaikyti verslas – apie visa tai išgirsite forume.
Renginys nemokamas, tačiau būtina registracija: alytausforumas.lt/registracija
https://www.facebook.com/events/2022241151413895/
  • Renginio data: 2019-05-10
  • Renginio laikas: 10:00
  • Adresas: Dzūkų alaus restoranas, Vilniaus g.35, 09001 Alytus
    Alytus, Alytus