Per Europą keliauk - akimirką pagauk

1. Kūrybinės dirbtuvėlės „Šypsenėlė Europai“, tai sukurto kūrybinio darbo Europos sąjungos žemėlapio panaudojimas renginio erdvėje, dalyviai dovanoja (užklijuoja) „šypseną“ pasirinktai ES valstybei ir papasakoja draugams ką žino apie šią šalį. Susipažįstama su šalių geografine padėtimi, atributika, sostinėmis. Vaikai fotografuojasi prie žaismingo ir linksmo ES žemėlapio.
2. Žinių paieškos varžytuvės „Linksmi, aktyvūs ir laimingi!“. Čia dalyviai turi pasigaminę iš popieriaus, lankstinukus, skrajutes. Šiose priemonėse atsispindi pagrindinė informacija apie ES valstybių kultūros paveldą - miestų pastatai, paminklai, papročiai, tradiciniai amatai, kraštovaizdžiai. Pagal turimus pavyzdžius dalyviai suranda ir atpažįsta ES šalis, tai judrus ir sportiškas žaidimas šventės metu.
3. Kūrybinės dirbtuvėlės „Paukščių takas“, šventės erdvėje dalyviai susipažins su Europos sąjungos šalių gamtos paveldu - nacionaliniais paukščiais. Bus parodomi vaikų meniškai dekoruoti ir puošti inkilai, kokių rūšių nacionalinius paukščius turi Europos šalys. Dalyviams suteikiamos įdomios žinios apie Europos šalių gamtos paveldą – fauną, nacionalinių paukščių rūšių visumą, gamtos išsaugojimą.
Šventėje žaidžiami judrūs žaidimai, klasių komandos varžosi sporto rungtyse, vaišinama vaisvandeniais, vaisiais, saldumynais.
4)Apdovanojimai, renginio uždarymas.

Facebook švenčionių rajono savivaldybės viešoji biblioteka
  • Renginio data: 2018-05-09
  • Renginio laikas: 10:00
  • Adresas: Taikos g. 4, Švenčionys
    Švenčionių miestas, Švenčionių r. sav.